Güvenli Alışveriş

 

Gizlilik Bildirimi

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.jumpingclay.com.tr aracılığıyla alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Şirketimiz topladığı bilgileri, haberiniz ya da aksi bir talimatınız olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Kişisel bilgileriniz, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bizlerle paylaştığınız bilgileriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacak olup, sistemimize girdiğiniz tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve değişiklikler sadece sizin tarafınızdan yapılabilmektedir.


Kredi Kartı Güvenliğimiz

jumpingclay.com.tr 'da alışveriş güvenliği 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ile sağlanmaktadır.

Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, jumpingclay.com.tr dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir. Ayrıca SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar.

Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz, internet adresinin http’den https’e dönüştüğü sayfanın altında bulunan kilit ikonuna çift tıklayarak SSL sertifikasını inceleyebilirsiniz. SSL Protokolü hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.ssl.com sitesini inceleyebilirsiniz. SSL Protokolü ile güvence altına alınmış sipariş ödeme sayfaları dışında, internet üzerinde gerçekleştirilen iletişim biçimlerinin hiçbirinde (e-postalar, hızlı mesajlaşma servisleri, müşteri ilişkileri iletişim formları vb.) kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız. Kredi kartı bilgileri genel kanının aksine, internet ortamında değil, büyük oranda gündelik kullanımda fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Unutmayın, kredi kartınıza ait tüm bilgiler, kartınızın üzerinde yazılıdır. Belirli bir kredi kartınız ile yapacağınız ilk alışverişinizde, bankanın Sanal Pos sistemi tarafından provizyon onayı alan işlemin ekstra güvenliğini sağlamak amacıyla, provizyon alınan bankanın Fraud Güvenlik Departmanı’yla iletişime geçilerek, kullanılan kredi kartının, gerçekten üzerinde adı yazılı olan kart hamili tarafından kullanıldığının yazılı onayı alınır. Gerekli görülen durumlarda, banka ya da jumpingclay.com.tr yetkilileri, kredi kartı hamilini telefonla arayarak sipariş teyidi isteyebilir. Siparişin hazırlanmasından önce onay aşamasının tamamlanması gerekmektedir. Bu uygulama, her ne kadar sunulan hizmetin hızını etkilese de, daha sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşanması için bankacılık sektörü tarafından da gerekli görülen bir standarttır.

Sitemize giriş yaptığınız bilgilerinizin işleminizin gerçekleştirilebilmesi için gerekli 3. Şahıslara (bankalar ve kredi kartı şirketleri v.) iletilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgileriniz; kredi kartı numaranız, son kullanma tarihiniz ve CCV2 de dahil tüm malî bilgilerinizi içermektedir.

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Tüm Kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için mail adresimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

City Shop bir “Performans Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.” kuruluşudur ve tüm resmî işlemler “Performans Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.” tarafından yerine getirilmektedir.

 
 

Bize aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Unvan                          : Performans Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Adres                           : Ali Rıza Gürcan Cad. Meridyen İş Merkezi K:2 No:212-213     

                                    Zeytinburnu/İstanbul

 

Telefon                         : 0 212 483 50 01

 

Faks                             : 0 212 482 21 14

 

E-posta                         : info@jumpingclay.com.tr