JC Eğitim

 
Akademimizde veya okullarda yapılmak üzere okul müfredatı ve katılımcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilen, profesyoneller tarafından hazırlanmış, eğlenceli eğitim programları.   Hem çocuklar hem de yetişkinler için JumpingClay’i bir oyunla birleştiren, her türlü kutlama için dilenen temada aktiviteler.
 
Çocukların kendilerinin tasarlayıp süsleyebileceği, bunu yaparken de içeriğini öğrenebileceği şekilde tasarlanmış kitaplar.   Çocukların doğal yolla bilimsel konseptleri öğrenmeleri için hazır kitlerle yapılan deneyler.

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZDA NE YAPIYORUZ?
JumpingClay Güzel Sanatlar Enstitüsü’ndeki uluslararası akademide, şekiller, renkler ve adım adım modelleme üzerine özel eğitim programları geliştiriliyor. Programlar, çeşitli yaş gruplarından, çeşitli kişilerin ihtiyaçlarını değişik eğitsel ortamlarda karşılamak üzere tasarlanıyor.
SERTİFİKA PROGRAMLARI
> Profesyonel Eğitmen Programı
> Eğitmen Programı
> Ön-eğitmen Programı

Müfredat Eğitimleri
> Okul Öncesi:
    JC ile Eğlenerek Öğren
> İlköğretim:
    JC ile Eğlenerek Öğren

Okul Sonrası Sosyal Etkİnlİkler
> Jumping3DSanat
> JumpingBilim
> JumpingÖzelGünler
> JumpingKahramanlar

Oyun Terapisi

 

ÇOCUKLAR İÇİN JUMPINGCLAY

 

EL-GÖZ KORDİNASYONUNU GELİŞTİRİR
El-göz koordinasyonunu geliştirir. Erken çocukluk dönemi bu becerinin gelişimi için en uygun zamandır.

İNCE MOTOR BECERİLERİNİ GELİŞTİRİR
Onların ışıldayan gözleri hiçbir şeyi kaçırmaz, rastgele de olsa... JumpingClay konsantrasyonu, hassassiyeti ve yaratıcılığı arttırır; bunların ötesinde ince motor becerilerini geliştirir.

ÜÇ BOYUTLU DÜŞÜNCEYİ TETİKLER''3D SANAT''
Uzamsal tanıma, analitik düşünmenin anahtarıdır. JumpingClay, çocukların üç boyutlu ve çok yönlü düşünmeyi öğrenmesinde bir baz oluşturan, üç boyutlu ve biçimlendirici bir sanat eğitimidir.

ÇOCUĞUNUZUN BİREYSELLİĞİNİ DESTEKLER
Çocuğunuza herkeste olan oyuncakları almak yerine, JumpingClay'i teşvik edin. Çocuklar kendi başlarına bir şeyler yaratmaktan gurur duyar; bu da hayatta kendilerine saygıları olmasını sağlar.

OYNARKEN ÖĞREN!
Oynarken gelişmek en temel mutluluktur.

LİDERLİK İÇİN KİL SANATI
JumpingClay, çocukların grup çalışması içinde işbirliği öğrenmesini sağlayarak, doğal bir şekilde liderlik ve sosyal becerilerini geliştirir.


JUMPINGCLAY DÜNYA HARİTASI